مقدمه

این نوشته حاصل یک خاطره شخصی است که اتفاقا از وقوع آن کمتر از یک هفته می‌گذرد و جنبه دیگری از مزایای گرفتن نوبت آنلاین دکتر را برای خودِ من آشکار ساخت. در سطرهای پیش رو پس از بیان قصه روی داده؛ امکان دسترسی یکسان و همگانی به خدمات باکیفیت پزشکی زیر ذره بین قرار می‌گیرد.

نوبت آنلاین دکتر

تجربه شخصی من و دوستی از چابهار

یکی از دوستانم در محل کار، دانشجو است و به صورت نیمه وقت فعالیت دارد. دو یا سه روز پیش یکی از همکلاسی‌های سابقش تماس گرفت و گفت مدارک پزشکی خود را می‌فرستد تا او به پزشکی حاذق و کارکشته نشان دهد و اگر مساله جدی است؛ برای درمان از چابهار به مشهد بیاید. دوست من پس از قطع تماس پرسید کسی متخصص خوب کلیه و مجاری ادراری می‌شناسد؟ از سه/ چهارنفری که در دفتر حاضر بودیم؛ یک نفر پیش از این به ناز طبیبان کلیه نیاز پیدا کرده بود و پزشکی نامی می‌شناخت. پس از مشخص شدن نام دکتر، فورا در اینترنت جست‌وجو کرد تا نوبت آنلاین دکتر بگیرد و در لحظه، برای همان شب وقت رزرو شد. دو روز بعد دوستِ دوستم از چابهار به مشهد آمد و تحت معاینه و درمان قرار گرفت. به همین سادگی.

هرچند که در اینجا یک دوست واسطه درمان و معرفی پزشک قرار گرفته بود؛ اما خودِ شخص نیز زمانی که در چابهار حضور داشت؛ می‌توانست به سادگی در هر یک از بیمارستان/‌ درمانگاه/ مطب‌های مشهد/ تهران/ شیراز/ اصفهان و غیره پزشک مورد اطمینان خود را یافته و به طور مشخص در روز و زمان دقیق، وقت دریافت کند و مورد درمان قرار گیرد. مزیت اصلی اینکار اولا جلوگیری از سرگردان شدن در شهر غریب و افزایش هزینه‌های گوناگون است؛ ثانیا تا حدودی دسترسی برابر و یکسان به خدمات باکیفیت پزشکی را در تمام کشور فراهم می‌آورد (هرچند که امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور، تمامی کشور در سطوح بالا به حد اعلیِ امکانات دسترسی داشته باشند).

ابن سینا چگونه نوبت آنلاین دکتر می‌دهد؟

ابن سینا پلتفرمی است که با هدف ارائه نوبت آنلاین دکتر در بالاترین سطح کیفی و کمی آغاز به کار کرده است. تمامی تلاش ما این است تا چارچوبی کاربردی برای متصل ساختن بهترین پزشکان این مرز و بوم به افراد متقاضی دریافت خدمات پزشکی پدید آوریم. در این میان، ساز و کاری حرفه‌ای برای پایش و پیشنهاد پزشکانی با عملکرد بهتر فراهم آورده‌ایم تا برای هر سرچ، بهترین و آماده‌ترین متخصصان در رتبه‌های بالاتر معرفی شوند. نگاه ما به خدمات پزشکی سود صرف اقتصادی نیست و با دورنمای تبدیل شدن به بهترین، سریع‌ترین و معتبرترین مرجع رسمی نوبت دهی آنلاین دکتر فعالیت داریم.

در نتیجه، با خیال راحت به سایت وارد شوید؛ خدمات پزشکی یا نام مد نظر خود را جست و جو کنید و اطمینان داشته باشید پزشک و متخصصی که به شما معرفی می‌شود؛ در حوزه کاری خود یکی از بهترین‌های کشور است. از منظر ریالی نیز، پایین‌ترین نرخ پرداخت متعلق به ابن سینا است.

همین حالا برای نوبت آنلاین دکتر با ما تماس بگیرید

فارغ از اینکه قرار است خدمات خود را از ما دریافت کنید یا خیر، همواره می‌توانید درباره پزشکان مختلف، پلتفرم‌های گوناگون گرفتن نوبت آنلاین دکتر و امور مرتبط با خدمات پزشکی با ما ارتباط بگیرید. همچنین، ما همواره پذیرای پیشنهاد، انتقاد یا درد و دل شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *