مقدمه

نوبت دهی آنلاین دکتر یکی از محبوب‌ترین سرویس‌هایی است که به لطف پیشرفت‌های دیجیتال در اختیار انسان مدرن قرار گرفته‌است. از آنجا که امروزه همه به نوعی یک وسیله هوشمند متصل به اینترنت دارند (از گوشی گرفته تا تبلت و کامپیوتر)، دیگر نیازی نیست برای دریافت خدمات، به طور فیزیکی یا حتی تلفنی با مرجع مد نظر خود ارتباط بگیریم؛ گستره‌ی این امر به دنیای پزشکی نیز توسعه یافته و من و شما می‌توانیم به سادگی هرچه تمام‌تر، در هر لحظه از شبانه روز پزشک مد نظر خود را یافته، از او وقت بگیریم و درمان‌های پزشکی را دریافت کنیم. در سطرهای کوتاه پیش رو کمی دقیق‌تر مساله دریافت وقت آنلاین دکتر را زیر ذره بین قرار می‌دهیم و مزایای این کار را برمی‌شماریم.

وقت آنلاین دکترچرا گرفتن وقت آنلاین دکتر محبوب شد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم مساله آنلاین شدن خدمات تنها مختص صنعت پزشکی نیست؛ اما رواج آن در این حوزه بیش از سایرین بوده است. دلیل این امر ریشه در ذات خدمات پزشکی دارد. به طور کلی، وقت تمامی پزشک‌ها پر است و یافتن نوبت کاری است دشوار. اما زمانی که این پروسه آنلاین شود و بیمار یا متقاضی بتواند بدون صحبت یا حضور در محلی خاص از پزشک مد نظر خود وقت دریافت کند؛ گرهی بزرگ از کار باز شده است. به همین دلیل است که نوبت دهی آنلاین دکتر سرویسی است محبوب و پرمتقاضی.

مزایای مشخص دریافت وقت آنلاین دکتر

به خصوص در صورتی که نیاز است در آینده‌ای نزدیک پزشک شما را ویزیت کند و هنوز به دریافت نوبت اینترنتی اعتقاد بالایی ندارید؛ نگاهی گذرا به بندهای زیر خالی از لطف نیست.

یک؛ سادگی و سرعت بالا

با استفاده از پلتفرم‌های دریافت وقت دکتر، کافی است با یک گوشی به اینترنت متصل شد؛ در محدوده مورد نظر به دنبال پزشک گشت و وقت خالی را رزرو کرد. به همین سادگی. حال سرعت و سادگی این امر را با شیوه سنتی مراجعه به مطب‌های مختلف یا دریافت وقت تلفنی مقایسه کنید.

دو؛ موزیک یا پیام تبلیغاتی گوش نمی‌دهید

حتما شما هم تا به حال برای پیگیری وقت خود با مطب پزشک یا پذیرش درمانگاهی خاص تماس گرفته‌اید. آیا در تجربه شما بدون فوت وقت، اشغالی خط، گوش دادن به موزیک و اموری از این دست کار پیش رفته است؟ پرواضح است که پاسخ اکثریت به جز موارد استثنا منفی است. اما در نوبت دهی اینترنتی دکتر هیچگاه با مشکلاتی از این دست مواجه نخواهیم بود.

سه؛ زمان اداری معنی ندارد

زیاد پیش می‌آید که شما نام و نشان، آدرس مطب یا شماره یک دکتر را دریافت می‌کنید اما به دلیل مشغله جز در ساعات غیراداری امکان پیگیری یا دریافت وقت از او را ندارید. اما با اپلیکیشن‌هایی نظیر ابن سینا، کافی است نام پزشک مورد نظر را جست و جو کرده و در زمان‌های خالی، وقت آنلاین دکتر موردنظر خود را ثبت کنید. این امر تعطیلی ندارد و در هر ساعت از شبانه روز نوبت دهی در جریان خواهد بود.

چهار؛ حق انتخاب بالا

فرض کنیم که نیاز شما به دیدار یک پزشک ضروری نباشد. در این شرایط، جست و جو بین انبوه پزشکان متخصص، مشاهده رزومه آن‌ها، نگاهی به سابقه تحصیلات و مطالعه نظرات سایر مراجعان می‌تواند کمکی شایان در راه انتخاب بهترین پزشک مد نظر باشد. یکی از مزایای کار با ابن سینا و اپلیکیشن‌های مشابه نظیر دکتر دکتر همین است. ما فهرستی تخصصی از بهترین اطبا ایران دراختیار داریم و آن را بدون دریافت هزینه به مخاطبان خود نمایش می‌دهیم.

پنج؛ محدودیت مکانی وجود ندارد

هرچند که پیش از این به عدم وجود محدودیت زمانی اشاره کردیم؛ اما جای دارد به مساله محدودیت مکانی نیز توجه داشته باشیم. با اپلیکیشین رزرو وقت آنلاین دکتر شما نباید در محل خاصی حاضر باشید؛ در قطار، هواپیما، پیش از خواب یا هر محل دیگری امکان دریافت وقت وجود خواهد داشت.

شش؛ تجربه‌ای بهتر

اینکه افراد متقاضی دریافت خدمات پزشکی نوبت خود را از مراجع اینترنتی دریافت کنند؛ یعنی با پزشکانی کار می‌کنند که نیروهای مطب آن‌ها وقت آزادتری برای ارائه سرویس دارند. این امر یعنی، علاوه بر کاهش مشکلات در زمان دریافت وقت، ما سراغ پزشکانی رفته‌ایم که امکانات درمانی بهتری دراختیار مراجعین قرار می‌دهند. به بیان دقیق، با این تدبیر تجربه ما از حضور در مطب بهینه شده و خاطره تلخ بیماری کمی تعدیل می‌شود.

جمع‌بندی و کلام آخر

در مطالب بالا گوشه‌ای از مزایای دریافت وقت آنلاین دکتر را تشریح کردیم. در انتها باید گوشزد کنیم که ما در مجموعه ابن سینا می‌کوشیم بهترین و کارکشته‌ترین پزشکان ایران را شناسایی و خدمات آن‌ها را از کانال سایت و اپلیکیشن خود ارائه دهیم. در صورتی که برای دریافت خدمات نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا اینکه سوالی درباره سرویس‌های سایت ذهن شما را به خود مشغول کرده است؛ درنگ نکرده و همین حالا با ما ارتباط بگیرید؛ همه اعضای تیم ابن سینا مشتاقانه میزبان صدای گرمتان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *