مقدمه

طبق آمار وزارت ارتباطات، در حال حاضر چیزی در حدود 40 میلیون مخاطب اینترنت داریم که از این میان 28 میلیون آن‌ها به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. این یعنی درصد بالایی از مردم توانایی دارند برخوردهای فیزیکی و حضوری را به حداقل رسانده و خدمات مد نظر خود را مجازی دریافت کنند. این مساله در امور و خدمات پزشکی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و دریافت وقت اینترنتی دکتر را تسهیل کرده است. ضرورت امر مذکور را در سطرهای پیش رو به طور تخصصی تشریح کرده و زیر ذره بین قرار داده‌ایم.

وقت اینترنتی دکتر چرا دریافت وقت اینترنتی دکتر مهم است؟

زمانی که با بیمار یا متقاضیان دریافت خدمات پزشکی هم‌کلام می‌شویم؛ گلایه آن‌ها تقریبا مشترک و ثابت است. همه از رفتار بعضا نامناسب نیروی انسانی و مشکلات دریافت وقت گلایه دارند. در بسیاری موارد بیمار یا نمی‌تواند از پزشک مد نظر خود وقت ویزیت دریافت کند یا اینکه زمان اعلام شده تمامی برنامه‌های شخصی و کاری او را به هم می‌ریزد.

از این رو، دنبال کردن ساختاری که بتواند پزشک را به بیمار متصل ساخته و دلمشغولی‌های او را به حداقل برساند، نه تنها امری است مطلوب، بلکه ضرورتی است اخلاقی. با این مقدمه، حالا می‌توانیم کمی دقیق‌تر به مساله بپردازیم و جنبه‌های فنی کار را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مزایای دریافت وقت اینترنتی دکتر

دریافت نوبت آنلاین پزشک مزایای فراوانی دارد که در این قسمت فهرست‌وار به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

دریافت وقت در هر ساعت از شبانه روز

این ویژگی یک بازی برد-برد برای پزشک و بیمار است. پزشک در روزهایی که خود و پرسنل در مطب حاضر نیستند هم نوبت دهی دارد و بیمار نیز می‌تواند در هر ساعت از شبانه روز، گوشی همراه خود را بیرون آورده، به اینترنت متصل کند و از پزشک مد نظر وقت دریافت کند.

یافتن پزشک دلخواه

در بسیاری موارد ما در یک ساختمان، درمانگاه، خیابان یا بیمارستان به دنبال پزشک مورد اطمینان و کارکشته می‌گردیم. این در حالی است که اپلیکیشن‌های دریافت نوبت اینترنتی ما را قادر می‌سازند به پزشکان سراسر ایران دسترسی داشته باشیم؛ سابقه تحصیلاتی آن‌ها را مشاهده کنیم و بر اساس رفتاری که با مراجعین خود دارند؛ بهترین را انتخاب کنیم. در این میان امکان اعمال ممیزی‌های جغرافیایی و محلی نیز وجود خواهد داشت. به عنوان مثال شما نزدیک‌ترین مطب به محل کار را انتخاب کرده و در همانجا نسبت به دریافت وقت اینترنتی دکتر اقدام می‌کنید.

پرداخت آنلاین

مساله پرداخت آنلاین نیز امری است که برای هر دو طرف سود دارد. هم پزشک میزان حق ویزیت خود را در لحظه دریافت کرده است هم بیمار پس از رزرو اطمینان دارد به واسطه مبلغ پرداختی به طور حتم با پزشک ملاقات خواهد داشت. این در حالی است که در زمان دریافت وقت تلفنی یا سنتی فراوان پیش می‌آید که نوبت بیمار جابه‌جا شود (زیرا یک تماس تلفنی تا زمانی که در ازایش پرداخت صورت نگیرد الزامی برای مطب ایجاد نمی‌کند).

دریافت خدمات بهتر از پرسنل

زمانی که منشی و پرسنل بیمارستان یا مطب همه در فکر سر و سامان دادن به نوبت دکتر باشند؛ ناخودآگاه کیفیت برخورد با بیمار یا سرویس‌دهی کاهش می‌یابد. این یعنی هم پزشک و هم بیمار زمانی که روند گرفتن وقت اینترنتی دکتر را پیش ببرند، به صورت طبیعی سطح کیفی خدمات را ارتقا خواهند داد.

ایجاد یک رابطه وفادارانه و پایدار

هرچند که آدمیان به طور پیوسته با پزشکان ارتباط ندارند؛ اما همان یک یا دوبار در طول عمر، به قدری جدی است که فرد ترجیح می‌دهد پزشک مورد نظر خود را به صورت دقیق بشناسد و چه بهتر اینکه سراغ یک نفر را بگیرد. جست و جوی اینترنتی، دریافت وقت آنلاین دکتر و تجربه خدمات مناسب و با کیفیت پزشکی مطلبی است که بین پزشک و بیمار یک رابطه وفادارانه و پایدار پدید می‌آورد.

پیگیری آنلاین بدون نیاز به تماس و حضور

همه ما شرایطی را تجربه کرده‌ایم که پزشک یا خودِ ما در موعد مشخص امکان حضور نداشته‌ایم و ناچار برای تماس و هماهنگی اقدام کرده‌ایم. این امر مطلب مهمی است و در بسیاری موارد وقت، سرمایه ریالی و اعتبار فرد را خدشه دار می‌کند. اما سایت و اپلیکیشن‌های نوبت دهی آنلاین دکتر چالش‌های اینچنینی را از بین برده و همه پیگیری‌ها را بدون نیاز به تماس و حضور ممکن می‌سازد. به بیان دقیق، تغییر نوبت، پیگیری نوبت و اموری از این دست همه در پلفترم‌های اینترنتی مقدور است.

خدمات گرفتن وقت اینترنتی دکتر و ابن سینا

ما در مجموعه ابن سینا ساختاری برای ارتباط پیوسته پزشک و بیمار فراهم آورده‌ایم. به بیان دقیق، کار ما شناسایی خوشنام‌ترین پزشکان ایران، دریافت رزومه و سوابق تحصیلی آن‌ها و ارائه وقت‌های خالی به کاربران فضای مجازی است. اما فعالیت تخصصی ابن سینا به اینجا ختم نشده و از این گام به بعد، پایش عملکرد نیروهای متخصص آغاز می‌شود. به این معنی که بر اساس بازخورد و نرخ رضایت، طبق یک الگوریتم هوشمند ماشینی، پس از مدتی به صورت خودکار، افراد قوی‌تر بالاتر از سایرین به متقاضیان خدمات درمانی پیشنهاد می‌شوند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیفیت خدمات و گرفتن وقت اینترنتی دکتر، با ما ارتباط بگیرید و جزئیات بیشتر را طلب کنید. کارشناسان ما مشتاقانه میزبان صدای گرمتان هستند؛ همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *