ارسال شکایات

تماس با ابن سینا

توجه: لطفا قبل از ارسال ایمیل، بخش سوالات متداول را مطالعه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به شکایات

کاربر گرامی، در صورت داشتن هر گونه انتقاد یا پیشنهاد، برای دریافت هر چه سریعتر پاسخ، لطفا آن را به ایمیل info@ebnesinaapp.ir ارسال کنید.

چرا ابن سینا؟

انتخاب پزشک معتمد کاری نیست که آن را به بخت و اقبال یا توصیه این و آن واگذاریم. گاهی یک تجویز اشتباه، تشخیص دیر و اموری از این دست، جان افراد را گرفته و خانواده‌ها را واردبحران می‌کند. ما در ابن سینا، پیش از آنکه رویکرد اقتصادی داشته باشیم؛ پیوسته می‌کوشیم جای خالی مراجع معتبر و قابل اتکا برای شناسایی پزشکان متعهد و کارکشته را پرکنیم. از این رو، شاید انتخاب‌های شما گستردگی فراوانی نداشته باشد؛ اما در اینکه شخص معرفی شده در رشته خود، از هر نظر، یکی از بهترین‌های ایران و جهان است؛ شکی نیست.

بیشتر بخوانید

چگونه وقت دکتر بگیرم؟

کار فوق العاده ساده است. یا تنها با اولویت بهترین پزشکان در تخصصی مشخص جست و جو کنید (مثلا بهترین جراحان قلب)؛ یا اینکه محدودیت جغرافیایی تعیین کرده و در منقطه‌ای محدود انتخاب‌های موجود را غربال کنید (شما به تمامی اطلاعات تحصیلی و سوابق اجرایی پزشک دسترسی دارید و علاوه بر این، امکان مقایسه بین دو یا چند گزینه وجود خواهد داشت). پس از مشخص کردن پزشک مد نظر، از تقویم قرار داده شده، زمان‌های خالی را مشاهده کرده و مناسب با شرایط خود، نسبت به دریافت وقت، اقدام کنید. در صورتی که پیرامون هر مرحله سوالی دارید و ما به آن پاسخ ندادهایم؛ درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید؛ کارشناسان ما مشتاقانه میزبان صدای گرمتان هستند.