امیر باغانی

تخصص : داخلی عمومی , داخلی گوارش , داخلی غدد

اطلاعات تماس

شماره تماس : ورود به سیستم و مشاهده شماره تماس

آدرس : تهرانپارس _ چهار راه تیر انداز _ ابتدای رسالت غرب _ پلاک ۱۶۷ _ طبقه سوم

درباره پزشک

تخصص : داخلی عمومی , داخلی گوارش , داخلی غدد

درباره پزشک : متخصص بیماری های داخلی. متخصص داخلی، گوارش و غدد. موسس مرکز ترک اعتیاد شفا. قلب، گوارش، غدد، ریه، خون، عفونی. دیابت، تیروئید. روماتولوژی. مشاوره جنسی. بیوپسی کبد. ترک اعتیاد. خدمات بستری در بخش های CCU و ICU. آندوسکوپی، کولونوسکوپی (در مطب).

امتیاز پزشک : 5 از 5

ویدیوی معرفی

تاکنون ویدیویی ثبت نشده است .

بخش رزرو نوبت

لیست بیمه ها
بدون بیمه
45000 تومان
تامین اجتماعی
40000 تومان
خدمات درمانی نیروهای مسلح
40000 تومان
خدمات درمانی
40000 تومان
زمان های ارائه شده برای ویزیت :
1399/09/16 - Sunday
17:00:00
انتخاب
1399/09/17 - Monday
17:00:00
انتخاب
1399/09/18 - Tuesday
17:00:00
انتخاب
1399/09/19 - Wednesday
17:00:00
انتخاب
1399/09/22 - Saturday
17:00:00
انتخاب
1399/09/23 - Sunday
17:00:00
انتخاب
1399/09/24 - Monday
17:00:00
انتخاب
1399/09/25 - Tuesday
17:00:00
انتخاب
1399/09/26 - Wednesday
17:00:00
انتخاب
1399/09/29 - Saturday
17:00:00
انتخاب
1399/09/30 - Sunday
17:00:00
انتخاب

به روز رسانی نرم افزار

به روزرسانی جدیدی برای نرم افزار موجود است . برای پیشگیری از مشکلات احتمالی لطفا نرم افزار را به روز نمایید .

نصب نرم افزار رزرو آنلاین ابن سینا

آیا مایل هستید نرم افزار ابن سینا را نصب نمایید ؟

راهنمای نصب نرم افزار ابن سینا

نسخه اپلیکیشن پیشرو ابن سینا

1. روی دکمه Share در نوار پایین صفحه کلیک کنید.
2. روی گزینه Add to Home Screen کلیک کنید.
3. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Add