بتول دادخواه

تخصص : مغز و اعصاب

اطلاعات تماس

شماره تماس : ورود به سیستم و مشاهده شماره تماس

آدرس : بزرگراه رسالت غرب به شرق _ 50 متر مانده به چهار راه سرسبز _ پلاک 658/1 _ طبقه سوم _ واحد 5

درباره پزشک

تخصص : مغز و اعصاب

درباره پزشک : متخصص بیماری های مغز و اعصاب (نورولوژی) لطفا با شماره مطب تماس بگیرید امکان تغییر آدرس به فلکه سوم تهرانپارس در هفته های جاری می باشد.

امتیاز پزشک : 5 از 5

ویدیوی معرفی

تاکنون ویدیویی ثبت نشده است .

بخش رزرو نوبت

لیست بیمه ها
تامین اجتماعی
30000 تومان
بدون بیمه
35000 تومان
زمان های ارائه شده برای ویزیت :
1399/05/15 - Wednesday
17:00:00
انتخاب
1399/05/19 - Sunday
17:00:00
انتخاب
1399/05/20 - Monday
17:00:00
انتخاب
1399/05/21 - Tuesday
17:00:00
انتخاب
1399/05/22 - Wednesday
17:00:00
انتخاب
1399/05/25 - Saturday
17:00:00
انتخاب
1399/05/26 - Sunday
17:00:00
انتخاب
1399/05/27 - Monday
17:00:00
انتخاب
1399/05/28 - Tuesday
17:00:00
انتخاب
1399/05/29 - Wednesday
17:00:00
انتخاب

به روز رسانی نرم افزار

به روزرسانی جدیدی برای نرم افزار موجود است . برای پیشگیری از مشکلات احتمالی لطفا نرم افزار را به روز نمایید .

نصب نرم افزار رزرو آنلاین ابن سینا

آیا مایل هستید نرم افزار ابن سینا را نصب نمایید ؟

راهنمای نصب نرم افزار ابن سینا

نسخه اپلیکیشن پیشرو ابن سینا

1. روی دکمه Share در نوار پایین صفحه کلیک کنید.
2. روی گزینه Add to Home Screen کلیک کنید.
3. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Add