موسی کرمی خراط

تخصص : قلب و عروق

اطلاعات تماس

شماره تماس : ورود به سیستم و مشاهده شماره تماس

آدرس : بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس _ خیابان 188 شرقی _ ساختمان پزشکان 107 _ طبقه 4 _ واحد 7

درباره پزشک

تخصص : قلب و عروق

درباره پزشک : متخصص قلب و عروق متخصص بیهوشی - فلوشیپ فوق تخصصی بیهوشی قلب

امتیاز پزشک : 5 از 5

ویدیوی معرفی

تاکنون ویدیویی ثبت نشده است .

بخش رزرو نوبت

لیست بیمه ها
بدون بیمه
35000 تومان
زمان های ارائه شده برای ویزیت :
1399/08/5 - Monday
18:00:00
انتخاب
1399/08/7 - Wednesday
18:00:00
انتخاب
1399/08/10 - Saturday
18:00:00
انتخاب
1399/08/12 - Monday
18:00:00
انتخاب
1399/08/14 - Wednesday
18:00:00
انتخاب
1399/08/17 - Saturday
18:00:00
انتخاب
1399/08/19 - Monday
18:00:00
انتخاب
1399/08/21 - Wednesday
18:00:00
انتخاب
1399/08/24 - Saturday
18:00:00
انتخاب
1399/08/26 - Monday
18:00:00
انتخاب
1399/08/28 - Wednesday
18:00:00
انتخاب

به روز رسانی نرم افزار

به روزرسانی جدیدی برای نرم افزار موجود است . برای پیشگیری از مشکلات احتمالی لطفا نرم افزار را به روز نمایید .

نصب نرم افزار رزرو آنلاین ابن سینا

آیا مایل هستید نرم افزار ابن سینا را نصب نمایید ؟

راهنمای نصب نرم افزار ابن سینا

نسخه اپلیکیشن پیشرو ابن سینا

1. روی دکمه Share در نوار پایین صفحه کلیک کنید.
2. روی گزینه Add to Home Screen کلیک کنید.
3. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Add